BUZULUK a.s.

Naše strategie

Naší trvalou strategií je být spolehlivým a vstřícným partnerem širokému spektru zákazníků. Považujeme za důležité dobře rozumět potřebám zákazníka a na základě úzké spolupráce dodávat výrobky a služby, které pomáhají zákazníkovi k úspěchu a zjednodušují mu život.

Vyvíjíme nové produkty tak, aby plně naplňovaly požadavky našich zákazníků. Jsme a chceme i nadále být partnerem našich zákazníků a důležitou součástí jejich rozvoje.

Snažíme se o osobní kontakty se zákazníky a obchodními partnery na všech úrovních, protože věříme, že osobní vztahy a vzájemná důvěra je nezbytným základem dlouhodobé a úspěšné spolupráce.

BUZULUK a.s.

Naše vize

Stát se nejvyhledávanějším a nejčastějším dodavatelem míchacích a kalandrovacích linek výrobcům pneumatik a technické pryže.

Vytvářet přátelské pracovní prostředí s mnoha různými příležitostmi profesního uplatnění a podporovat profesní růst.

Být důležitou součástí našeho regionu a vytvářet významný počet pracovních příležitostí. Dlouhodobě podporovat místní organizace a spolky a pečovat o životní prostředí.

Neváhejte nás kontaktovat

Volejte, pište, těšíme se na vaše podněty a jsem připraveni asistovat při výběru vhodného stroje pro vaši aplikaci, pro díly i servis.

KONTAKTOVAT