BUZULUK a.s.

Společnost BUZULUK a.s.

Společnost BUZULUK a.s. se nachází v městysu Komárov mezi Prahou a Plzní. Společnost má velmi dlouhou historii, navazuje na tradici slévárenství, které se v oblasti rozvijí již od roku 1460. V současné době je globálním dodavatelem a moderní výrobní společností. Počátek výroby strojů pro zpracování gumy se datuje na začátek první poloviny 20 století.

Společnost Buzuluk má vlastní R&D středisko, výrobu, prodej a servis. V průběhu let byly naše produkty úspěšně prodávány do více než 40 zemí světa. Značka Buzuluk si získala velmi dobré jméno nejen na evropském, ale i na americkém, ruském či indickém trhu. Naše produkty mají vysokou kvalitativní úroveň, díky efektivnímu řízení nákladů příznivou cenu a zejména kalandrovací a míchací linky jsou na trhu velmi dobře etablované.

Strategie a vize
Reference

BUZULUK a.s.

Proč si nás vybrat

Spolehlivost

Jsme spolehlivým partnerem zákazníka po celou dobu života stroje.

Kvalita

Vyrábíme stroje do „heavy duty“ provozů, kde kvalita je jedinou možnou volbou.

Globálni

Firmy celého světa prověřili spolehlivost a prvotřídní kvalitu našich strojů.

Progresívni firma

Dlouholeté partnerství se zákazníky je motorem pro inovace našich strojů.

BUZULUK a.s.

Naše filozofie

Celá filozofie provozu společnosti stojí na základech položených před více než 550 lety. Navazujeme na historii slévárenských zkušeností s výrobou odlitků a nadále nepřetržitě zlepšujeme technologii odlévání, což umožnilo našim válcům a válcovým výrobkům získat neporazitelnou pozici na trhu. Tato tradice, spolu se sociálním významem regionu nás také zavazuje poskytovat našim zákazníkům vždy prvotřídní produkty a služby v oboru s velmi tvrdou konkurencí.

Neváhejte nás kontaktovat

Volejte, pište, těšíme se na vaše podněty a jsem připraveni asistovat při výběru vhodného stroje pro vaši aplikaci, pro díly i servis.

kontaktovat